Paintball Temel Güvenlik Kuralları

Paintball Temel Güvenlik Kuralları

Paintball Temel Güvenlik Kuralları

Paintball temel güvenlik kuralları dikkat edilmesi gereken önlemler bütünüdür. Bu kurallara dikkat etmeyen oyuncular talihsiz sorunlar yaşayabilir. Sizin tek yapmanız gereken bu güvenlik önlemlerini azami şekilde uygulamanızdır. Paintball her ne kadar bir eğlence oyunu olsa da, ekipman güvenliği ve saha düzeni sorunsuz değilse çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Güvenli bir oyun için güvenli oyun oynayan oyuncular gerekmektedir. Bu şekilde siz de çok daha eğlenceli bir oyunu oynama şansı yakalarsınız.

Kurallar Nelerdir?

• Her zaman kaskınızı takmalısınız.
• Alkol aldıysanız kesinlikle paintbal oynamayın. Güvenlik kurallarını ihmal etmek sizin de başınızı sıkıntıya sokabilir. Painball topları oldukça can yakıcı ve kalıcı hasara neden olabilen toplardır. Güvenlik önlemlerini her koşulda sağlamanız gerekmektedir.
• Bakmadan asla ateş etmeyin.
•15 metreden daha yakından ateş etmek kalıcı hasara neden olabilir. Bu yüzden paintballda bir 5 metre kuralı vardır.
• Oyun bitmeden kaskınızı asla çıkarmayın. Maskeniz yüzünüzde olsun.

Paintball temel güvenlik kuralları oyun sırasında hiçbir koşul ile ihmal edilmemelidir. Bu şekilde çok daha zevkli oyunlar oynayabilir ve kendinizi kazalardan uzak tutabilirsiniz.

Avrasya painball olarak birinci sınıf ve güvenilir ekipmanlarımız ve uzman ekibimiz ile tüm koşullarda sizin yanınızdayız. Artık siz de Avrasya paintball ailesinde yerinizi alabilir ve muhteşem dakikalar yaşayabilirsiniz. Paintball temel güvenlik kuralları hangi şirket ile oyun oynarsanız oynayın ihmal etmemeniz gereken kuralladır. Bu kurallar sizin de çok daha güvenli ve akılcı bir oyun oynamanızı sağlayacaktır. 

Detaylı bilgi için hemen uzmanlarımızı arayabilir ve güvenli bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. +90 530 028 03 88