Paintball Temel Bilgileri ve İpuçları

Paintball Temel Bilgileri ve İpuçları

Paintball Temel Bilgileri ve İpuçları

Paintball temel bilgileri ve ipuçları oldukça kolaydır.

Ekipmanlar

• Paintbal tabancası en temel oyun ekipmanıdır. Bu ekipman olmadan oyunu oynamak mümkün değildir. Oyun 1950lerden beri oynanmakla beraber günümüzde silahlarda hava basıncı kullanılmaktadır. Bu tarz güvenilir silahlar aracılığı ile silahların yıpranma olasılıkları da oldukça azalmıştır. Avrasya En kaliteli ekipman ile oyun seçenekleri sunduğu için oyuncular tarafından tercih edilmektedir. 

• Paintball boya topları da oldukça önemli ekipmanlardır. 100 adet boya topuna sadece 35 Türk lirası karşılığında temin etmek mümkündür. Kuralları oldukça basit olan bu oyun sayesinde aklınızı ve bedeninizi en iyi şekilde kullanma şansı yakalayabilirsiniz.

• Maske ve kask maç sırasında asla kafanızdan çıkarmamanız gereken ekipmanlardır. Oyunda her ne kadar 5 metreden yakından ateş etmek yasak olsa da paintball topları çok ciddi sıkıntılara neden olabilmektedir. Bu sıkıntıların önüne geçmek ise güvenlik ekipmanları ile mümkündür.

Paintball temel bilgileri ve ipuçları oyun oynamadan önce size verilecektir. Avrasya paintball beyazevlerde yer alan 2 farklı sahası ile 2009 yılından beri hizmet vermektedir. Sizler için birçok oyun şekli sunuyoruz ve eğlenmesi size kalıyor. Sadece en iyi ekipmanların yer aldığı sahamızdan siz de memnun ayrılacaksınız. 7 gün 24 saat oyun oynamak mümkündür. Oyun başlamadan önce Paintball temel bilgileri ve ipuçları hakkında bilgilendirileceksiniz. Daha fazla düşünmeden bu eğlenceye siz de başlayın. Rezervasyon yaptırmak için hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz. 

Oldukça kaliteli bir zaman geçirme şansı artık size çok yakın. Türkiye’nin her yerinden takımlarınızı toplayarak bu heyecanı turistik bir geziye çevirebilirsiniz.  

REZERVASYON:  +90 530 028 03 88