Paintball Oyununu Kimler Oynayabilir?

Paintball Oyununu Kimler Oynayabilir?

Paintball Oyununu Kimler Oynayabilir?

Paintball oyununu kimler oynayabilir sorusunun kesin bir cevabı yoktur. Dünyada engelli engelsiz, yaşlı genç birçok kişi bu muhteşem oyunu oynayabilmektedir. Eli paintball silahını tutan ve tetiği çekebilen herkes bu eğlenceli oyundan zevk alabilir. Avrupa Painball olarak 2 sahamızda sizler için oldukça geniş oyun seçenekleri sunuyoruz. Bu seçenekler aracılığı ile çok daha eğlenceli oyunlar yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. Oyunlarımızı uzman ekibimiz yönetmektedir. Sizlere uygun oyunlar seçilebilir. 100 top için sadece 30 Türk lirası ödeyerek bu muhteşem oyuna ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin favori Paintball sahalarından biri olan Avrupa 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. 401 numaralı otobüsler ile ulaşabilirsiniz.

Her Yaş için Paintball

Paintball oyununu kimler oynayabilir diye merak etmeyin. Siz de elinize bir paintball tabancısı alarak oynayıp oynayamayacağınızı görebilirsiniz. Hemen uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Sadece uzmanlarımız ile iletişime geçerek Paintball oyununu kimler oynayabilir ve diğer tüm sorularınıza muhteşem cevaplar alabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi sahalarından biri olan Avrasya Paintball Tesisleri sizlere üst sınıf bir oyun sunmaktadır. Siz de yüksek adrenalin salgılatan bu oyun aracılığı ile kar kış demeden 7 gün 24 saat takımınız ile eğlenceli bir gün yaşayabilirsiniz. En iyi ekipmanları sadece bünyesinde bulunduran tesiste fırsatlar da oldukça ekonomiktir. 500’er top alarak siz de 50şer adet ücretsiz top kazanabilir ve çok daha uzun bir oyun oynayabilirsiniz.

Heyecanlı ve muhteşem eğlenceli dakikalar painball da sizleri bekliyor. Siz hayal edin Avrupa o oyunu sizin için tasarlasın. Bu kadar basit. 

REZERVASYON:  +90 530 028 03 88