Paintball Oynarken Ne Kadar Öderim

Paintball Oynarken Ne Kadar Öderim

Paintball Oynarken Ne Kadar Öderim

Paintball oynarken ne kadar öderim diye merak ediyorsanız endişelenmenize gerek yok. Türkiye’nin birinci sınıf paintball sahaları sahibi, Avrupa size oldukça ekonomik oyun koşulları sunmaktadır.200 boya topunu sade 40 TL'ye satın alabilirsiniz.

Aynı zamanda sizler için sunduğumuz bir diğer kampanya da ilginizi çekecek. Eğer her oyuncu 500 adet top alırsa 50 şer top Avrupadan sizlere hediye oluyor. Bu muhteşem kampanya ile çok daha uzun ve eğlenceli oyuncular oynayabilirsiniz. 
Hem ekonomik hem de kaliteli Avrasya Painball, bir paintball cunun istediği tüm özelliklere sahip 2 adet sahaya sahiptir. Bu sahalar 7 gün 24 saat açık olmakla beraber kusursuz oyunlar için sizleri bekliyor. Hemen avrupa paintball  ile iletişime geçebilir ve birinci sınıf bir tesiste oyun oynamanın tadını çıkartabilirsiniz.

Neden Avrupa Paintball?

Paintball oynarken ne kadar öderim sorusunu sormadan güven ile uzun süre ekonomik bir oyun oynayabileceğiniz, İstanbuldaki sahalardan birtanesi Avrasya Paintballdır.Takımınızı toplayın ve hemen rezervasyonunuzu yaptırın. 7 gün 24 saat tesislerimizde oyun oynamak oldukça güvenlidir. Birinci sınıf ve modern ekipmanlar ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve kampanyalarımız ile çok daha uzun süre ekonomik koşullar ile oynayacaksınız.

• Dinamik oyun keyfi
• Kesintisiz ekipman desteği
• Profesyonel sahalar
• Sadece en iyi ekipmanların kullanıldığı Avrasya ile hayalinizdeki tüm oyunları oynayabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz size oyunlarınızda 24 saat yardımcı olmaktadır.
+90 530 028 03 88